Regulamin

1. Warunki ogólne

Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszych warunków. Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania wszystkich warunków zawartych w niniejszym dokumencie.

2. Działania zabronione

Użytkownik zobowiązuje się nie korzystać z niniejszej witryny w sposób niezgodny z obowiązującym prawem i nie podejmować żadnych działań, które mogłyby uszkodzić infrastrukturę techniczną witryny.

Użytkownikowi zabrania się również korzystania z niniejszej strony internetowej w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Zabronione jest również kopiowanie treści tekstowych zamieszczonych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela strony.

Automatyczne odpytywanie (spamowanie) formularza kontaktowego na stronie jest surowo zabronione.

3. Odpowiedzialność

Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w komentarzach ani za linki do stron zewnętrznych.

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z niewłaściwego korzystania z serwisu lub jego niedostępności.

4. Prawa autorskie

Cała zawartość strony, w tym tekst, jest chroniona prawem autorskim i stanowi własność właściciela strony.

Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek zawartości witryny bez wyraźnej zgody właściciela jest zabronione.

5. Zmiany warunków użytkowania

Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie w dowolnym momencie.

6. Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących warunków korzystania z usługi, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej pod adresem admin@.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2023.